Trimex

  • PL
  • EN
  • DE

Technolog Produkcji Wyrobów Drewnianych i Drewnopodobnych

Planowany Zakres Obowiązków:

  • Normowanie procesów technologicznych i ustalanie norm czasowych
  • Projektowanie wyrobów
  • Wykonywanie Rysunków Technicznych 2-D oraz 3-D
  • Tworzenie programów operacyjnych dla Obrabiarek CNC
  • Testowanie i dobór surowców, półfabrykatów oraz innych materiałów
  • Opracowywanie receptur ramowych dla nowych produktów
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej oraz normalizacyjnej dla nowych produktów
  • Badanie prób technologicznych
  • Aktualizowanie instrukcji technologicznych, przeprowadzanie kontroli jakości wyrobów firm konkurencyjnych
  • Wdrażanie i Rozwój technik zarządzania LEAN MANAGEMENT
  • Opracowanie Zestawień Miesięcznych, Kwartalnych i Rocznych wskaźników produkcyjnych monitorujących Jakość i Wydajność (Synteza)
  • Opracowywanie Sprawozdań i innych Analiz wg uzgodnień z Zarządem

Od kandydata oczekujemy:

  • Kierunkowego wykształcenia (Wyższe lub Średnie)
  • Umiejętności pracy w środowisku Office, systemach klasy ERP oraz Auto-Cad
  • Kreatywności i Samodzielności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Zaangażowania i otwartości na zdobywanie nowych Kwalifikacji
  • Dyspozycyjności
  • Rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na bazie Umowy o pracę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych Kwalifikacji
  • Motywacyjny System Premiowania
  • Szkolenia i podwyższanie kwalifikacji zawodowych (na koszt Firmy)
  • Pakiet socjalny
  • Przyjazną atmosferę pracy

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny TRIMEX, Brody Małe 24k, 22-460 Szczebrzeszyn

Kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@trimex.net.pl

Do góry

TRIMEX Sp. z o.o.